magicschool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

magicschool

Магическо училище
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Вто Яну 24, 2023 4:15 am
Latest topics
» Кой иска да пише РП?
Мария Салваторе EmptyСъб Окт 16, 2010 12:51 am by Сивиръс Снейп

» Не отново!
Мария Салваторе EmptyСря Окт 13, 2010 3:18 pm by Сивиръс Снейп

» Кого поканих!
Мария Салваторе EmptyПон Сеп 20, 2010 3:05 am by Хакурой Хокайдон

» Табло със съобщения
Мария Салваторе EmptyПон Сеп 20, 2010 2:56 am by Хакурой Хокайдон

» В.О.Д.А.
Мария Салваторе EmptyПон Сеп 20, 2010 2:55 am by Хакурой Хокайдон

» Кандидатстване за префект
Мария Салваторе EmptyПон Сеп 20, 2010 2:54 am by Хакурой Хокайдон

» Търся си...!?
Мария Салваторе EmptyПон Сеп 20, 2010 2:49 am by Сивиръс Снейп

» Спалнята на момчетата
Мария Салваторе EmptyПон Сеп 20, 2010 1:25 am by Сивиръс Снейп

» Часове по ГЗМС
Мария Салваторе EmptyПон Сеп 20, 2010 1:21 am by Сивиръс Снейп


 

 Мария Салваторе

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lily Evans

Lily Evans


Female Sagittarius Брой мнения : 9
Join date : 15.07.2010
Age : 28
Местожителство : Лондон

Мария Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Мария Салваторе   Мария Салваторе EmptyЧет Юли 15, 2010 3:55 am

Мария Салваторе 2cakashiyamokaj



Казвам се Мария Салваторе и съм на 13 години.Нямам си прякор,никой не ми е викал по някакъв особен начин.Родена съм през 1995 година на 28 ноември и съм зодия стрелец. Нечистокръвна съм,мама бе вампир, а татко беше магьосник. Покровителят ми е...вълк. Роднините ми казваха, че е странно, че е вълк, въпреки, че мама е била вампир.И като стана на въпрос мама е Мелинда (Хейл) Салваторе, а татко е Дейвид Салваторе.Преди живеехме в малко градче наречено Мистик Фолс, но по-късно се преместихме в покрайнините на Лондон.
Е аз съм около 160 см, доста съм развита за годините ми. Косата ми е дълга до кръста, а цвета и бял, а понякога е розов. Харесвам косата си защото е права, винаги я нося спусната. Очите ми са червени, може би е наследствено, защото мама също е с такива очи. Устните ми са винаги обагрени в алено червено.Не обичам да следя модите, обличам се както ми харесва, а не както другите ми казват. Имам разпятие на гърдите, което подтиска истинската ми природа.
Някои хора си правят извода че съм злобна и отмъстителна, но аз не смятам така. Наистина самочувствието ми понякога е доста преповдигнато. По-скоро съм от чувствителния тип хора. Не отмъщавам за дребни неща, но навредят ли ми по - сериозно дори и да се скрият ще ги намеря. Все пак съм наследила някои вампирски черти от майка ми.
За домашен любимец все ми копуват прилепи, постепенно с времето свикнах с тях и започнах да ги чувствам много близки.
В училище най-харесвам отварите и трансфигурацията.
Като малка аз и семейството ми живеехме в малкото градче Мистик Фолс, но стана много странен инцидент и набедиха родителите ми. Успяха да заловят татко и успяхме да да избягаме с мама.След около 5-6 години спряхме да сменяме местоположението си и се остановихме в една доста хубава къща в покрайнините на Лондон. Почти целият ми живот е преминал в номадство, затова нямах време да създам приятелства.
Върнете се в началото Go down
Хакурой Хокайдон
Директорката
Директорката
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Брой мнения : 192
Join date : 21.06.2010
Age : 27
Местожителство : Лондон

Мария Салваторе Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария Салваторе   Мария Салваторе EmptyПет Юли 16, 2010 2:29 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://magicschool.canadian-forum.com
 
Мария Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
magicschool :: Герои-
Идете на: